Tokio Hotel v Portugalsku

14. března 2010 v 15:15 |  ♥Tokio Hotel♥

Čtyři přátelé, kteří vytvořili kapelu si tohle nikdy nepředstavovali, že jednoho dne, budou slavní po celé planetě.
Ve třinácti letech, dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi nahráli album své kariéry. Ale až o tři roky později v 2005 vytvořili Tokio Hotel. Jméno kapely uvádí oblíbené město kapely, hlavní město Japonska, Tokio. Od vydání jejich prvního alba v angličtině - Scream 2007 - kapela nepřestala.
Protože pořád cestují, kapela má daleko do školy. Jen se svým posledním turné se podívali do více než 12 zemí, včetně Portugalska.
Po tomto turné se vrátili domů, Tokio Hotel šli do studia a nahráli ve dvou verzích svoje nové album, jedno anglické a druhé německé, ve svém rodném jazyce. Humanoid byl vydán na konci loňského roku a jejich píseň Automatic je již na každém rádiu.
Kapela hraje hodně v rock a pop, jejich hudební styl je emo, styl, kde texty jsou emocionální, protože mluví o hlubokých pocitech, jako je láska. Zpěvák Bill Kaulitz píše hodně písní a uznává, že největší filozofií kapely je kuráž pro jejich fanoušky, aby bojovali za své sny. Po tom všem, Tokio Hotel taky bojovali za ty své a zvládli to!Co si myslíte o Portugalsku? Zůstanete tu nějaké ty dny po koncertě?

Tom: Zúčastnili jsme se našeho prvního MTV EMA v Lisabonu a to nás bojí k Portugalsku! V těch dobách jsme byli naprosto neznámý v Portugalsku a měli jsme šanci projít Lisabon jako opravdoví turisti. Je to úžasné město! Užili jsme si to tam a rádi bychom tentokrát chvíli zůstali, ale bohužel, budeme muset odjet na další koncert.

Jste pořád na turné. Kromě koncertů a interview, máte čas na prozkoumání míst, která navštívíte?

Bill: Někdy je náš program tak těžký, že nemáme ani čas odpočívat na hotelu. Ale vždy se snažíme odejít aspoň na oběd a večeři. Někdy se oblékneme a vyrazíme z hotelu inkognito. V příštím interview budu moci odhalit, co Tom bude mít na sobě.

Vaše poslední album je o scifi a pocitech. Jak si představujete svět za deset let a váš život v tomto světě?

Tom: Umím si představit, že Georg bude mít decentní lekce na basu! A Bill se mě bude snažit přesvědčit, abych nosil úzké džíny!
Gustav: Dost dobře si umím představit Toma, který bude utrácet své peníze za alimenty pro své ex-manželky!

Jakou posloucháte teď muziku (od Tokio Hotel až k jiné kapele?)?

Bill: Protože jsme uprostřed zkoušení na turné, trávíme hodně času posloucháním našich písní. Jakmile opustíme studio, posloucháme různé druhy kapel a hudebních stylů.

Vaše turné se jmenuje Welcome To Humanoid City Tour. Kdybyste měli město, jaké by bylo? Co by ho dělalo speciálním?

Tom: Není tu tolik věcí, které bychom chtěli. Nejdůležitější je lokace. Muselo by to být místo, kde je často teplo, jako je Lisabon.

Jaké normální věci vám ze života chybí nejvíce?

Bill: Nakupování v supermarketech. Může to být divné, ale chybí mi tam chodit a vybírat si mezi tím vším ovocem a sladkostmi!

Jakou nejlepší věc vám může fanoušek říct?

Bill: Někdy o svém soukromí - to pro mě znamená hodně. Proto se rád setkávám s fanoušky a na autogramiádách. Máme možnost vidět naše fanoušky v osobní vizi, která je dělá takovými fanoušky.

Jaké jsou zkušebny? Kdo je nejvtipnější? Kdo nejklidnější? Kdo nejtvrdohlavější?

Georg: Oh! Gustav umí být nejtvrdohlavější.
Gustav: A Georg je po ránu ten nejprotivnější. To znamená, že je vždy naštvaný a ve špatné náladě, když po ránu vstane.
Bill: Tom dělá nejlepší sandwiche, to je nejspíš ta jediná věc, kterou dělá nejlépe.
Tom: Bill je ten nejlepší v jedení sandwichů a jediná věc, kterou nejspíš dokáže nejlépe. Dost jsme se ve zkušebně bavili. Každý z nás měl vlastní šílenství, ale po tom roce spolu jsme se to naučili akceptovat a žít s tím.

92799876-tokio-hotel.jpg picture by Kaulitz01


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama