Jak být scene ♥ ?

14. března 2010 v 18:42 |  ♥ScenE style♥

Jak být scene ♥ ?

  • Vlasy : Vlasy u Scene girls bývají na vrchu hlavy natupírované a u konečků vyžehlené. Scene girls nosí buďto ostře střiženou ofinu nebo patku stejně jako EMO, avšak obě oči musí být vidět, aby bylo vidět pracné líčení :) Na Scene vlasech jsou ovšem nejdůležitější barvy. Můžete mít vlasy křiklavě růžové, zelené, modré nebo třeba blond, hnědé nebo černé s růžovými proužky, to je jedno, hlavně aby působily neobyčejně a vesele. Toho také můžete docílit výraznými barevnými sponkami, nebo třeba velkou mašlí ve vlasech :)
  • Líčení: Líčení u Scene girls se velmi podobá líčení u EMO girls. Zkrátka výrazné oční linky a stíny, ovšem povoleny jsou všechny možné barvy stínů. Mnoho Scene girls si našlo oblibu v nalepovacích řasách.


Oblečení
  • Od pasu dolů: Scene girls a scene boys.Scene girls nejčastěji nosí krátké sukně (látkové, jeans, je to jedno) a k nim legíny nebo barevné podkolenky. K tomu si vezmou nějaký barevný pásek s výraznou přeskou a je to. Vyjímkou nejsou ani punk pyramidové pásky a skate tříčtvrťáky, je to prostě o vkusu. Scene boys nosí těsné kalhoty, můžou být i holčičí, a nejen černou barvu. Plus nezapomeňte na doplňky, třeba placky oblíbených skupin.
Scene sukněScene pásek
  • Od pasu nahoru: Scene poznáš podle barevného trika s ulítlým potiskem - nejlepší jsou jména a loga skupin, anime postavičky (postavičky z japonských kreslených seriálů), dinosauři, roboti, různá komiksově laděná zvířátka atd. Trika můžou být ale klidně pruhovaná nebo puntíkovaná, opět záleží jen na tobě. Na krk si vezmi třeba obrovské korále nebo nějaký výrazný přívěsek :) .
Scene tričko 01Scene tričko 03
  • Boty: Snad nejoblíběnějšími botkami všech scene kids jsou kotníkové conversky (ale i normální), dále pak nazouvací slip-ony a nebo baleríny. Nejlepší jsou co nejšílenější kombinace, třeba růžové podrážky, modré boty a žluté tkaničky. Taky se nosí nejen každou tkaničku jiné barvy, ale také obě boty jiné. To pak máte na nohou čtyři ruzné kombinace a ostatní se nestačí divit .Ale kupovat si dvoje páry converse, to je záležitost pro lehce movitější z vás :)).
Scene boty 01Scene boty 02
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama